Videoklip k písni Indiánky z alba Lenky Dusilové a Baromantiky "V hodině smrti."

INDIÁNKY

Lenka Dusilová, Baromantika a tvůrci nadcházejícího videoklipu k písni INDIÁNKY Vás zvou ke spoluúčasti na vzniku tohoto jedinečného díla a na oplátku nabízejí kvalitní designové odměny. Filmový plakát ke klipu; placka, která svítí ve tmě, luxusní tričko INDIÁNKY s metalickým potiskem. Specialitou této crowdfundingové kampaně je možnost zaslat Váš vlastní záběr, který bude do klipu zakomponován. Samozřejmostí jsou podepsaná CD a vstupy na akce. Z ojedinělých odměn dále nabízíme rekvizity z natáčení nebo možnost vidět klip s týdenním předstihem. 

Velice si vážíme Vaší podpory.


V hodině smrti

Letošní laureátka ceny Anděl v kategorii Zpěvačka roku přichází se zbrusu novou, spoluatorskou nahrávkou, na níž se kromě Lenky rovnou měrou podílí také „baromantici“ Patrick Karpentski, Viliam Béreš a Beata Hlavenková. 

Album, které vznikalo z větší části ve studiu SONO Records pod dohledem Milana Cimfeho, dostalo název V hodině smrti. Ten reflektuje současné životní období jednotlivých členů Baromantiky plné transformací a katarzí, které přirozeně nastávají uprostřed života každého z nás. Vnímání tvůrců reflektuje tep doby, města, pavučiny dogmat a systém, hledání a nacházení v zenových zahradách, ale také v boji, v usmrcování starých návyků a minulosti i následném znovuzrození.

Tvůrci

Baromantici s Lenkou v čele svěřili tvorbu klipu do rukou Michala Matouška a Martina Smékala, aktuálních vítězů celosvětové soutěže o nejlepší videoklip pro legendární britské Underworld.