Labyrint v prosinci vydal první číslo skvělého „časopisu pro děti chytrých rodičů“. Pomozte, aby RAKETA doletěla co nejdále a získejte atraktivní odměny, včetně sběratelsky cenných kousků!

Už léta v nakladatelství Labyrint vydáváme pozoruhodné knihy především pro malé čtenáře. V prosinci loňského roku jsme představili projekt nového časopisu pro děti Raketa. Je opatřen výstižným podtitulem Časopis pro děti chytrých rodičů. Čtyřicet celobarevných stran plných inteligentní a vkusné zábavy pro děti od 5 let do 10 let – komiksy, příběhy, obrázky, vystřihovánky, kreslení, hry, recepty, čtenářské či cestovatelské tipy a pozor, bez jediné reklamy! Zkrátka sen o kvalitním čtení pro děti proměněný v realitu.

Na obsahu a výtvarné podobě prvního čísla se podíleli mladí autoři soustředění kolem Labyrintu – např. Nikkarin, Aneta F. Holasová, FunkFu, Johana Švejdíková, Lukáš Urbánek (alias Doktor Racek) a další. Nyní se připravuje druhé číslo, které bychom rádi vydali na začátku jara. Vydávání nekomerčních časopisů je trochu jako dobývání vesmíru. Někteří lidé vůbec nechápou, proč něco takového podnikat. Posádka Rakety by přesto ráda na svou palubu přizvala další autory a výtvarníky a v tomto roce vydala celkem 4 čísla

Pomozte nám prosím potřebnou částku 60 000 Kč na tuto část letu vybrat.

Každý, kdo na Raketu přispěje, pomůže vybudovat na českém trhu unikátní dětský časopis a navíc získá atraktivní odměny, včetně sběratelsky cenných kousků. V nabídce je vedle celoročního předplatného Rakety sešitová pohádka Jany Šrámkové a Anety F. Holasové Kolala petřínská (z nakladatelství běžíliška), vybraná kniha z nakladatelství Labyrint, Zvířátko ze Sudet – originální do papíru vyřezaná kresba Jaromíra 99 s podpisem a věnováním nebo Flying Man – signovaný tisk Petra Síse z limitované edice pro Amnesty International (Art for Amnesty), který se stal předlohou pro gobelín umístěný na Letišti Václava Havla.


Některé z odměn, která za svůj příspěvek můžete získat:

č. 1 – ukázkový výtisk Rakety


č. 3 – Shaun Tan – Pravidla léta


nebo Petr Sís – Pilot a Malý princ


nebo O. Horák & J. Franta: Proč obrazy nepotřebují názvy


a nebo D. Böhm & O. Buddeus: Hlava v hlavě


č. 4 – Zvířátko ze Sudet od Jaromíra 99


č. 5 – Flying Man – signovaný tisk od Petra Síse