Podílejte se na vytvoření webového serveru online jógových hodin špičkových lektorů působících v Čechách napříč jógovými studii. Odměny jsou stylové – jógová podložka, vak či jógový deník od PAPELOTE.

Podílejte se na vytvoření videotéky jógových hodin špičkových lektorů působících v Čechách napříč jógovými studii (např. studia Karmayoga, Omyogastudio, Yogame a další). Pro všechny, kdo chtějí cvičit …

Krátké ranní protažení nebo hodinová energetická lekce? Hathajóga pro bolavá záda, dynamická taneční vinyása nebo meditativní uklidňující hodina? Jóga pro úplné začátečníky či téměř profesionály? Pro dospělé i děti? Setkání s oblíbeným lektorem nebo poznání nového učitele? To je MOJE JÓGA.

MOJE JÓGA

Nápad na MOJÍ JÓGU, kvalitní českou videotéku jógových hodin, vznikl už dávno, kdy jsme začali doma cvičit podle online lekcí jógy lektorů za zahraničí. Zjistili jsme, že právě při józe, kdy nás hodinou vede lektorův hlas, je možné si jógové videolekce plně užít. Jógové online lekce pro nás byly a jsou novou inspirací, obohacením naší každodenní jógové praxe. Doplňují naše setkávání s lektory v jógových studiích. Jsou tady, když zrovna do studia z jakéhokoli důvodu zavítat nemůžeme. 

Ukázka jógových hodin:


Jsme lektorka jógy a grafik. Jóga se stala součástí našeho života. Chtěli bychom, aby její sílu mohlo zažívat co nejširší spektrum lidí, aby nás jóga bavila a inspirovala. Jsme otevřeni všem stylům a jógovým přístupům, všem výjimečným jógovým lektorům. Jediným kritériem výběru videí bude jejich kvalita.

K realizaci projektu nám chybí finance zejména na tvorbu kvalitní webové platformy, na nákup techniky ad. Velmi si vážíme vaší podpory. Myslíme si, že to má smysl.

Přihlaste se na www.moje-joga.cz a my vám budeme posílat aktuální informace o projektu.