Komiksová sága 130 — první část Odysea vyšla v roce 2009, druhý svazek Hodní, zlí a oškliví v roce 2010, v roce 2015 bych, i díky Vaší pomoci, rád vydal třetí díl "Čas hvězdoplavců".

Nikkarin: 130

Vstupte do světa, kde neexistují žádné hranice mezi fantazií a realitou. Objevte kouzlo pustiny, která v sobě skrývá tajemná místa, pomníky předválečných dob i rozrůstající se nové civilizace. Poutník jménem Bo tudy kráčí den za dnem, aniž tuší, jaká dobrodružství jej čekají. Ještě neví, že i zcela obyčejné události budou mít v budoucnu nevratné následky. Originální a nevšední příběh se před čtenářem-divákem odvíjí jako důmyslně propojené scény sci-fi velkofilmu. Nitky osudů hlavních hrdinů se pomalu prolínají, střípky příběhu začínají tvořit jasnou mozaiku, kde dobro bojuje se zlem a kde se věda střetává s vírou. Kterou stranu si zvolíte vy? 


Komiksová sága 130 — první část Odysea vyšla v roce 2009, druhý svazek Hodní, zlí a oškliví v roce 2010, v roce 2015 vyjde třetí díl Čas hvězdoplavců, tetralogii uzavře čtvrtý svazek Poslední křížová výprava.


Nikkarin (1987)

Jeden z nejnadějnějších komiksových autorů nejmladší generace v ČR.

Má rád rajskou omáčku, melodické kytarové tóny a zrzky s pihami. Ve chvílích odpočinku rozšiřuje svoji sbírku videoher. Často se mu zdává o létání a o návratu do školní lavice. Je značně egocentrický, tak často googluje sebe sama. Pravidelně kreslí komiksy do novin a časopisů a ilustruje knížky (pro nakladatelství Albatros, Argo, Labyrint ad.). Je držitelem ceny Muriel za nejlepší český krátký komiks za rok 2009.


Nová odměna za 1 300Kč! Oblíbený maskot z komiksu 130 – Kchň. Ručně šitá hračka, velikost 30 cm (limitovaná série 13 ks).