Pomozte nám 17. listopadu uspořádat oslavu, jakou si tento den zaslouží. Řekněte spolu s námi na Piazzetě Národního divadla velké Díky. Hudba, divadlo, jídlo, mše a jiný dobro.

Oslavte s námi 17. listopad! Jsme skupina studentů, všem lehce přes dvacet. Revoluci jsme nezažili, ale přesto pro nás hodně znamená. Víme, že mnoho z toho, co děláme dnes, bychom za minulého režimu nemohli. Vážíme si světa bez cenzury a obušků – i s jeho chybami. Nechceme nadávat u piva, provolávat patetická hesla, klást věnce nebo deklamovat prázdné fráze…Chceme ukázat, jak se dá naložit s nabytou svobodou – v umění, občanské společnosti, veřejném prostoru. Chceme se radovat z toho, že můžem!

Pomozte nám uspořádat venkovní oslavu na počest 26. výročí listopadu 1989.  Řekněte spolu s námi Díky! 

Vloni jsme na Národní třídě pořádali oslavy 25. výročí sametové revoluce a letos v tom hodláme pokračovat. Na piazzetě Národního divadla pro vás chystáme program – hudba, divadlo, performance, jídlo, mše a jiný dobro. 

AKTUALITA: Kvůli nezájmu města se nám již letos nepodařilo uzavřít celou ulici, jak jsme původně plánovali, ale šedivou Piazzetu proměníme díky vám k nepoznání. 

Pojďte do toho s námi!

Přispět můžete:

  • finančně (zde na Katalyzátoru)
  • svými schopnostmi (hrajete v kapele, divadle nebo vaříte vynikající kávu? Ozvěte se nám!)
  • děláte pro lidi kolem sebe něco, co stojí za pozornost?

Přispějte nám anebo se ozvěte na mail diky@budejovickymajales.cz

Díky vám a s vámi. Na viděnou!