“Pomozte nám rozproudit zájem o domácí koncerty vážné hudby!”

Domácí koncert je úžasný formát, který propojuje přátele, známé, sousedy, hudebníky a všechny zájemce o vážnou hudbu. Domácí koncerty fungují všude ve světě, kde je kultura na vyspělé úrovni – proč by se jim tedy nemohlo dařit i v naší zemi?

Během měsíce března plánujeme propagovat a šířit myšlenku domácích koncertů, zlepšovat informovanost o tomto tématu a postupně sbírat “vážné zájemce” na našich stránkách domacikoncerty.cz, kterou jsme pro tuto příležitost připravili. Zájemce budeme postupně propojovat tak, abychom si během měsíce dubna mohli všichni užít happening v podobě desítek domácích koncertů po celé republice. Vaše příspěvky jsou určené přímo na propagaci Vážného zájmu a organizační zajištění akce – především propojování pořadatelů a hráčů a uspořádání speciálních domácích koncertů pro podporovatele.

Jelikož se během neuvěřitelných sedmi dní díky vám podařilo překonat hranici 40 000 korun, vaší skvělou odezvu bereme jako závazek pro ještě lepší propagaci vážné hudby. Do konce kampaně zbývá ještě 21 dní a proto jsme se rozhodli, že pokud překonáme hranici 90 000 korun, uspořádáme na podzim 2016 speciální edici Vážného zájmu, který tentokrát přeneseme do domovů a kaváren po celé České republice!

Přidali jsme pro vás cenu v hodnotě pět tisíc korun, za kterou obdržíte kromě jiných pozorností také pohodlné bačkory s ručně vyšívaným logem Vážného zájmu a především vstupenku pro dvě osoby na jeden ze speciálních domácích koncertů!

Máte možnost zúčastnit se unikátních večerů, během kterých se můžete pobavit s ostatními podporovateli Vážného zájmu, ale také s autory skladeb a interprety:

30. dubna vystoupí na speciálním domácím koncertě violoncellista Tomáš Jamník společně se svou ženou, houslistkou Evou Jamníkovou. Hlavním bodem programu je provedení nové skladby, dua pro housle a violoncello od skladatele Michala Nejtka.

14. května vystoupí na speciálním domácím koncertě klavírní trio ve složení Jan Bartoš (klavír), Josef Špaček (housle) a Tomáš Jamník (violoncello). Během koncertu bude provedena nově složená skladba od skladatele Miloše Orsona Štědroně.

Prosíme u vedení Vaší termínové preference ve formuláři do kolonky poznámka.