Největší hipster je Wabi a patří na kazetu. Využijte svůj automobil opět na plno nebo vraťte do hry svůj zaprášený magneťák. Pomůžete k návratu stylové audiokazety?
Naše úsilí startujeme v roce, kdy si připomínáme třicet let od vydání kultovního alba „Rosa na kolejích“, jenž společně s LP také vyšlo na MC.S novým albem Příběhy písní se vrací trampský bard Wabi Daněk . Příběhy písní nahrál s kapelou Ďáblovo stádo a překvapí neotřelým a melancholičtějším pojetím odrhovačky jako Jesse James, country rock'n'rollem o vraždě ze žárlivosti, Francka a Johnny, zprostředkují atmosféru new orleanského pohřbu, zavedou vás k močálům do St. Louis i k břehům irských jezer. Zlidovělé texty i pozapomenuté klenoty vypráví spolu s Wabim a Ďáblovým stádem také výjimeční hosté - Radůza a Jaro­mír Nohavica. Ti se představují nejen jako interpreti, ale i autoři textů.


Album vyšlo 10. 10. 2014 „pouze“ na CD a také je k dispozici digitálně. Tým kolem Ďáblova stáda by tentokrát rád vyhověl skalním fanouškům country & folkové hudby, kteří volají po uvedení nahrávky i na audio kazetě (MC). Tento zvukový nosič, jenž je již zdánlivě pozapomenut, stále chybí těm, kteří si na svých kazetových magnetofonech přehrávají hudbu u táborových ohňů, na čundru či na trampských osadách.


První a průlomová Wabiho deska Rosa na kolejích vyšla poprvé v roce 1984 a byla k dispozici nejen na LP, ale i na MC!                                                                                                                                                       Pojďme, po 30 letech od vydání kultovního Wabiho alba, znovu pomoci na svět zvukovému nosiči, jenž rozšíří možnosti některých jeho věrných posluchačů.